29 Ocak 2014

Vodafone Kapalı Olan Telefondaki Kontörlerimi Aldı!

23.01.2014 tarihinde hattıma 20 TL kontör yükledim. 8 tl mesaj paketi 1.40 krş telsiz ücreti kesildi. O gün akşamında 5 tl'ye düştüğünü gördüm. Aradım yardımcı olamadılar hattımı kapattım 6 gün üzerine hattımı açar açmaz kontörünün sıfır olduğu mesajı geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda kapalı olan telefonun ile internete girdiğimi söylediler. Kontörlerimi alan Vodafone'dan şikayetçiyim.

Ahmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet 03 Şubat 2014

    hala değerlendirilip tarafıma dönüş yapacaklar beklemedeyiz 6 ay daha bekleriz artık kontorleri çalarken iyi güzel 4üfaturalı red tarşfe olmak üzere 7 tane vodafone hattımız var hepsini teker teker kapattırıyorum

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön