07 Eylül 2013

Vodafone Kapalı Hatta Fatura Yolluyor!

Borcundan dolayı kısıtlı olan ve 3G desteği bile verilmeyen Vodafone hattıma aylık internet paketi yenilemesi adı altında hala masraf çıkarılıyor. Kapalı hatta hala aynı konuşma internet paketleri üzerinden fatura gelmeye devam ediyor.

Ahmet 427 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 25 Eylül 2013

    Tamam vodafone kullanmayız sizin yaptınızı 10 yaşındaki çocuk yapmaz o kadar kişi orda ne yapıyorsunuz merak ettim

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında, hattınız aktif olup, faturadan dolayı kısıtlıdı olduğu bu bağlamda hattınıza faturaların yansıdığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön