12 Şubat 2014

Vodafone Kapalı Hatta Fatura Kesmiş!

Yaklaşık 2 sene önce kapatılan hattım üzerine Vodafone 2014 Ocak ayı itibariyle 60.40 TL'lik faturalar kesilmiş. Fatura için çağrı merkezine 11.01.2014 tarihinde kayıt oluşturuldu ama kimsenin umurunda olmamış.

1 ay sonra 11.02.2014 tarihinde de tekrardan 8 tl'lik fatura maili geldiğinde aradığım çağrı merkezinde "Kapalı olan hatta fatura işletilmez" denmesine rağmen fatura kesip aynı zamanda faturanın gecikme bedelini yansıtıyorlar.

2 sene önce hattımı iptal ettirmek istediğimde "Hattınız kapalı konumda herhangi bir ücrete tabi olmadan bekleyecektir" denmişti. Vodafone'un hizmet kalitesi yerin dibinde.

Ali 81 Okunma

Cevaplar

 • Ali 17 Mart 2014

  Yaklaşık 3 aydır vodafone firmasının kendi hatasından dolayı hesabımdan aldığı parayı geri almaya çalışıyorum. Bu sürecte ne kadar berbat işleyen bir firma olduğunu bir kez daha anladım. Dilekçe istiyorlar dilekçe gönderiyorsunuz kapattıkları hatta bilgi mesajı gönderiyorlar. Arıyorsunuz müşteri hizmetlerini hiçbir aksiyonalınmıyor. oturtmuşlar oraya robotları "hata kaydı açalım" , "acil yazalım" dan başka bildikleri hiçbişey yok. Hala daha bir geri ödeme yapılmadı tarafıma dönüş sağlanmadı. Bu krizi yönetemeyen sözde yöneticilerinden de sadece "anlıyoruz bizim hatamız" lafını duyuyorsunuz. Müşteri hizmetlerini ararken kaybettiğim para da cabası... Uzak durun bu hiçbir işe yaramayan Vodafone firmasından...

 • Ali 26 Şubat 2014

  Herhangi bir çözüm yapılmadı. Yapılanlardan dolayı zaman ve para kaybetmeye devam ediyorum.

 • Ali 12 Şubat 2014

  Firma olarak hiçbir şikayetimi dikkate almamış olmanız beni yönlendirdiğiniz vodafone bayinizin sizin hatanızdan kaynaklı el koyduğunuz 120.80 tlnin iadesi için vereceğim dilekçemi alamıyor olması göz önünde bulundurulunca. Sizin firmanızdan bi iş çıkmaz sayın sadece afilli cümle kurabilen yetkili. 1 ayı geçti hala bi cevap vermediniz burada başka kullanıcılar yazdıklarımı görünce 1 gün olmadan hemen cevap veriyorsunuz. Bir daha vodefone mu HAYIR.

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön