Vodafone Kapalı Hatta Borç!

Asuman Polat S. |

541438**** nolu hattın yasal sahibiyim. Hattımı yaklaşık 1 sene once Ardahan bayiniz olan Tiba iletişimde hattın tüm borçlarını ödeyerek kapatmak istediğimi dile getirmiştim. hattım şu anda iptal, fakat hattımın 13 tl borcu oldugu ve Hattım yasal takibe düştüğünü ben kara listeye alındığımı fakat bilgilendirme adına mesaj aranma yada herhangi bir iletişim yoluyla benimle
iletişime geçilmediğini öğrendim. 541438**** nolu hattımın şu anda mevcut olan faturasını
ödemek ve kabul etmek istemiyorum. Bu konuda gerekirse tüketici mahkemesine talepte bulunacağım. Hattımın borcunun derhal düşülmesini ve iptalini istiyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Asuman Polat S.
  15 Nisan
  11:08

  titizlikle değerlendirmiyorsunuz! sadece malihükümleri kabul ettiğimizi imsaladığımız sözleşmeleri hatırlatıyorsunuz! yani bunun kibarcası şu! bu kazığın girmesini kabul ettiniz!

 • 03 Nisan
  18:58

  Sayın İlgili ,

  Yasal Takip sistemine aktarılan hatlara yönelik uygulama kapsamında, abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Söz konusu hat için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir.

  İmzalanan abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz.

  Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak borçluya tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Asuman Polat S.
  03 Nisan
  18:24

  arayıp dediğiniz nedir? borcu ödeyince tarifeyi değiştir! oh ne ala memleket!

 • 02 Nisan
  08:53

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri