26 Şubat 2014

Vodafone Kampanyası Mağdur Etti!

Beni telefonumdan arayan Vodafone müşteri temsilcisi bana kullanmış olduğum taahhütlü paketimin bittiğini ve bana yeni bir paket tanımlanması gerektiğini aksi taktirde kullanım ücretinin dakikası 43 kuruştan ücretlendirileceğini söyledi. ve bana önerdiği paketler içerisinden yeni bir taahhütlü pakete dahil etti.

Değişikliğin akabinde bana son gelen faturada hem eski paketimin hemde yeni paketimin ücreti yansıtıldı. Bu duruma sebep olacak anlık paket değişikliğine ihtiyacımın olmamasına rağmen Vodafone'un beni eksik bilgilendirmesi ve istemediğim şekilde yönlendirmesi yüzünden fazla fatura ödemek zorunda bırakıldım. Ben asgari ücretle çalışan birisiyim, bu durumun düzeltilmesini istiyorum.

Selçuk 42 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk05 Temmuz 2014

    bu ikinci magduriyetim çözüm yok üstelik alay gecer gibi cevap veriliyor

  • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön