Vodafone Kampanyalı Cihaz Konusunda Yanılttı!

Onur D. |

29.10.2014 günü cep telefonumdan kısa mesaj olarak gönderdiğim fırsat yazıp gönderdim. Bana gelen cevap kredi kartsız tüm akıllı cihazlardan alabilirsiniz oldu. Maalesef böyle ciddi bir müessesenin hak edip etmediğine bakmadan herkese tüm cihazlardan alabilirsiniz demesi ve bunun hediye olarak vereceğimden ama tam 1 aydır Vodafone bayilerine gitmekten yoruldum bu yüzden çok mağdur durumda kaldım. Üstelik tarifemi değiştirerek benim taahhüt bozmama sebep olarak yüksek para ödememe sebep oldu hem maddi hem manevi olarak zarardayım. Birde Vodafone bayisine girdiğinde ve reklamlarda Vodafone'da telefon sahibi olmak çok kolay deniliyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur D.
  26 Kasım
  19:18

  şu ana kadar bıraktığım hiç bir kayıttan geri dönüş yapılmadı bir cevap bekliyorum

 • 11 Kasım
  13:31

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.