09 Mayıs 2013

Vodafone Kampanyaları!

Vodafone 958 marka telefon gibi çin'lilerin bile yaptığından şüpheliyim survivor adasında can sıkıntısından bizimkiler boş vakitlerinde yapmış olabilir aç karnına da bu kadar olur ne yapalım. servis çok kötü değişim yok üstelik kullanıcı hatası deyip para istiyorlar.

Teleservice diye bir servis dolmuş işletsinler daha iyi indirip bindiriyorlar ya onun için en iyi servisçilik bu olur onlar için. tabi bende bu işin peşini bırakmayacağım. saygılar arkadaşlar.

Cemil 23 Okunma

Cevaplar

  • Cemil 09 Mayıs 2013

    Arkadaş vevap yazmayın ben size yazmıyorum Yurdumun insanlarını uyarıyorum ve bunu hakkımı alana kadar yapacağım.Bunun aynısını yazdınız bende cevap verdim bakarsınız ona. bir daha mesajlarıma cvp yazmayın siz beni madur ettiniz. Hukuk çerçevesinde suç işlemeden bu yolları kullanarak ve mahkemeye giderek bende sizi madur edeceğim.Kusura bakmayın kısasa kısas.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Söz konusu Teleservis tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön