31 Ocak 2014

Vodafone Kampanyadan Yararlanamıyorum.

Öncelikle 4 yıllık Vodafone kullanıcısıyım. Taahhütle cihaz aldım ve 6 Şubat 2014 tarihinde taahhütüm sona erecek. Bende içerisinde internet olan bir tarifeye geçmek için mevcut tarifemi değiştirmek istiyorum. Şu anda tarifeler içinde de en uygunu Vodafone red clasic 49 TL olanıdır. Onun da şartı numara taşıma ya da yeni hat almak olduğu için bu tarifeden yararlanamıyorum. Tamam Vodafone güzel kampanya yapmışsınız ama mevcut abonelerin de sizden beklentileri var. Eğer ben bu tarifeden yararlanamıyorsam Vodafone'un benim için bir avantajı kalmamıştır. Bende sizden ayrılarak numaramı taşıyacağım.

Not: Mevcut tarifem cep avantaj her yöne ve adıma 4 adet Vodafone aboneliği var.

Metin 95 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 11.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Metin04 Şubat 2014

    Şikayetimle ilgili tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadı.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön