22 Ocak 2014

Vodafone Kampanyadan Faydalanamıyorum.

Yaklaşık 35 gün önce Vodafone abonesi oldum. 12 ay taahhüt vererek 500+250 dk.sı 25 TL tarifesine geçtim. Ama bana 750 dk yeterli gelmedi. Devreden tarife reklamlarında numarasını "1 ay önce taşıyanlar" ibaresini gördüğümde devreden tarifeye geçmeye karar verdim. Abone merkezindeki görevli eski taahhütümü iptal edip devreden tarifeye geçişimi sağlayarak fatura günü gelip yeni taahhüt yapalım dedi. Yeni tarifeye geçiş tarihinde abone merkezine gittiğimde tarafıma +500 dakikadan yararlanamayacağım söylendi. En kısa zamanda tarafıma bilgi verilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

İsmail 256 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İsmail29 Ocak 2014

    Şikayetimin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen hiç bir gelişme yok. Sadece aynı mesajı mail olarak tarafıma gönderiyorlar. Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlamış değilim. Vodofone gibi bir firmaya hiç yakıştıramadım.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön