20 Aralık 2013

Vodafone Kampanyadan Faydalanamıyorum!

Vodafone abonesi olarak Red Classic numara taşıma kampanyasında yer alan hizmetten faydalanmak istemem halinde 65 TL ücret ödeyecekken, başka bir GSM operatöründen numara taşıyanlara aynı hizmeti 49 TL'ye satın alabileceğim. Şimdi aradaki 16,00 TL'lik farkı ödememin sebebi Vodafone abonesi olmamın cezası mıdır? Bu konuyu Vodafone Müşteri Hizmetlerinden de sordum gelen cevabı mailde yapabilecek bir şey olmadığı yazıyor.

Mustafa 290 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 22 Aralık 2013

    Ödemem gereken tutar 70-TL imiş bugün gelen tarife değişikliği mesajı ile öğrendim. Artık operatör değişikliği şart oldu. Yıllık bazda baktığınızda 21*12=252-TL fark ödeyeceğim.

  • Mustafa 20 Aralık 2013

    Ben vodafone müşteri hizmetlerinden mail geldiğini zaten yazdım. Ben tepkim bu fiyat farklılığının olmasınadır. Müşteri kazanma adına kampanya düzenlemenizi anlıyorum ancak mevcut müşterilerinize bu haksızlığı niçin yapıyorsunuz? Bu müşterileri kazanma adına bizleri neden küstürüyorsunuz. .

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde aynı konulu mailinize istinaden,20.12.2013 tarihinde tarafınıza bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön