19 Nisan 2013

Vodafone Kampanyadan Faydalanamadım!

Ocak ayı itibari ile hattımı Turkcell'den Vodafone'a taşıdım. Vodafone Freezone Özgür Genç Tarifesi üzerinden kullanmaya başladım. Bana vaad edilen kampanya şunları içeriyordu.
Her Yöne Katla Kazan Kampanyasına katılım için aktivasyonu izleyen 30 gün içinde "Yüz" yazıp 7048'e ücretsiz SMS göndermen yeterli. İzleyen 5 ay boyunca da 30 günde bir "Yüz yazarak 7048'e gönder, liralarını katlamaya devam et, toplam 6 defa bu avantajdan faydalan. "
Ancak 3 kez kullandım ve 4. ay yani bugün kullanmak istediğimde müşteri hizmetlerinden D*** hanım adlı bayan bana kampanya süresinin dolduğunu söyledi. Bana vaad edilen hakkım alınmıştır. Eğer mağduriyetim giderilmezse hukuki yoldan hakkımı arayacağım.

İlteriş 37 Okunma

Cevaplar

  • İlteriş 19 Nisan 2013

    Aynı sorunla gelecek iki ay tekrar karşılaşmamayı ümit ediyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.554300****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde talep edilen Heryöne Katla Kazan kapsamında cep liranız hattınıza tanımlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön