14 Şubat 2014

Vodafone Kampanyadan Çıkardı!

Telefon hattım üzerinden yarı bedelini kredi kartımla yarı bedelini hattım üzerinden cep telefonu kampanyasından yararlandım gelen faturaları 1 ay eksik yatırdım. Daha önce çıkan faturada aşırı yüksek geldiği için bilerek geç yatırdım.

Bunu da müşteri hizmetlerini arayarak bildirdim ama genede gittim 1 ay yatırmadığım faturamı yatırdım fakat bu şubat ayında Vodafone firması ben bir cayma yapmaksızın kendi isteği üzerine hattın cayma bedeli olarak bana 504 TL civarında fatura çıkarmıştır.

İşin açıkçası cihazın yarı bedelini kartımla ödedim yarı bedeli de gelen faturadan daha düşüktür. Ben bu firmadan şikayetçiyim.

Halil 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön