24 Eylül 2014

Vodafone Kampanyadan Alınan Telefon Arızalandı!

Eşimin Nevşehir Vodafone bayiden kampanyadan aldığımız telefon arıza yapmıştır. İşimiz gereği Adana'da bulunmaktayız ve 4 tane kurumsal olan Vodafone bayii gezdik ve hiçbiri telefonu alıp göndermedi. Operatörün müşteri hizmetlerine açtığımız telefonda almalarının gerektiğini söylemelerine rağmen almıyorlar. En son bayii müdürü insiyatif kullanarak almıyorum diyor. Vodafone daha yetkili bir kişiyle görüşelim dedik tamam dediler aramadılar.

Bayiler, isimler ve görüşmeler Vodafone müşteri hizmetlerinde kayıtlıdır. Telefonun faturası ve kutusu elimizde. Çözüm sunun diyoruz bir bayii söyleyin oraya gidelim diyoruz gene cevap yok. Acaba Kurumsallık bu mu?

Cem 508 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön