30 Ağustos 2013

Vodafone Kampanyadaki Hem Dakikayı Hem de Süreyi Eksik Gönderdi!

Vodafone Ramazan Kampanyası ile ilgili kelime oyunu yaparak müşteriyi yanıltmaya çalışmıştır. İlgili şikayetimi çağrı merkezine ilettim. Yükle kazanda 3 gün geçerli 300 dk'yı gönderdi fakat harca kazanda ekstradan 5 gün geçerli 300 dk diye mesaj attı ve 2 gün geçerli 200 dk gönderdi. Yani arkadaş 'yükle kazanı', 'harca kazanın' içine dahil etmiş. Vodafone'un yeni sloganını bir kez daha söylüyorum "Vodafone Türkiye'nin en çok terkedilen operatörü'

Muhammed 57 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed03 Eylül 2013

    bana mesaj gödermişler talebiniz üzerine gerekli incelemeler yapılmıştır diye ama arkadaşlar tekrar benim aramamı istiyorlar o o niye anlamadım.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Muhammed31 Ağustos 2013

    arkadaşlar vodafonla ilgili şikayetleri inceledim. ya vadofonun hantal sistemi ile alakalı, ya da vodofone firmasının müşteriyi tabiri caizse 'yolunacak tavuk' gibi görmesinden kaynaklandığı kanaatine vardım. eğer siz de benim gibi düşünüyorsanız. başlıktaki gibi vodafonun ipliğini pazara çıkaraım. şikayetvar yetkilileri bu mesajı ister vodafona göndersin istemezlerse göndermesinler. ama mesajın yayınlanmasını istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön