10 Mart 2014

Vodafone Kampanyada Vaat Ettiği Faturadan Fazlasını Gönderiyor.

Vodafone genç avantaj tarifesine geçtim. Tarife ile birlikte Samsung S4 cihaz aldım. Bana 35 lira tarife ücreti, 65 lira cihaz ücreti toplam 100 lira ödeyeceğim söylendi. Fakat bana gönderilen faturada cihaz ücreti 65 lira değil 75 liradır. Linkte ve ekte gönderdiğim genç tarifeyi aldım ben.

Ey Vodafone; bana hala mesaj atıp ücretlendirmede bir hata yoktur diyorsunuz? Konu ile ilgili düzenlemeyi yapmanızı istiyorum....
http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/kampanyalar/tarifeler#contractTypeRadioBtn=priceplanspaym

Celal 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 31.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Celal10 Mart 2014

    sitede yaklaşık olarak vodafondan sikayet eden 16000 kişi var, herkese verdiğiniz basma kalıp yanıt banada verilmiştir.... laf cambazlığını bırakıp lütfen çözüm üretiniz... aksi halde gereken ne ise onu yapıp, konu ile ilgili dava açacağım.. buradan uluorta müsteri hizmetlerini aramamı hatırlatıyorsunuz ama ben müşteri hizmetlerini zaten aradım, "ücretlendirmede hata olmadığı" mesajı ile geri dönüldü, ben hata olduğunda ısrar ediyor, insanları aldatmaya çalışmadığınızı ümit ediyorum.. lütfen mesajıma basma aklıp aynı mesaj ile yanıt vermeyiniz....gereği neyse onu yapınız...

  • Vodafone Temsilcisi10 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön