11 Mart 2014

Vodafone Kampanya Yoluyla Haksız Kazanç Sağlıyor!

Vodafone'un yapmış olduğu kampanyanın telefonunu mesaj yolu ile gönderip 15tl yükleme yapıp 200 dakika hediye verileceği yazılı mesaj geldi adı çeyrek.Yalnız yüklemeyi yaptım ne 200 dk.geldi , kontör çok kısa bir sürede bitti.Müşteri temsilcisini aradım,bana görüşme yapmışsınız onun için sistem hattınıza 200 dk.yükleme yapmamış dendi.

Oysaki ben tam 2 saat sonra görüşme yaptım sabaha kadar beklemem mi gerekir.Onay mesajı gelmişti,beni yanılttılar böyle bir kampanya göndermemiş olsalardı ben 25 tl yükleyip kendi tarifeme devam edecektim.Bu konu ile ilgili çok mağdur oldum; hastamı arayamadım.

Onur 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi11 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön