Vodafone Kampanya Vaatleri Gerçekleşmedi!

Nazan İnal Ş. |

16.01.2015 tarihinde duran extra tarifesine yıllık abone oldum. Vodafone tempo bana 1500 dakika, 1500 MB, 1500 SMS kampanya tanımladı ancak bu tarihte hattıma kampanya yüklenmedi. Aradan 15 gün geçti hala kampanya yok. Müşteri hizmetlerini aradım ve böyle bir kampanya tanımlanmadığı söylendi. Vodafone artık kampanyaları vaat edip öyle müşteri kazanmaya çalışıyor. Vodafone'u kınıyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  19:29

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Şubat
  15:00

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.