03 Mayıs 2013

Vodafone Kampanya Sorunu!

01.05.2013 günü Vodafone Kayseri bayisine uğrayarak Samsung Galaxy S4 kampanyasından faydalanmak istedim, kamu tarifesinde olduğum için önce tarife değişikliği yapmam gerekli olduğu söylendi bende kendime uygun olan Redmini tarifesini seçtim ve çeşitli evraklar basıldı.

İmzalandı ama bir türlü onay alınmadı, akşam oldu, Red Mini tarifesi kaldırılmış benim tarifen Red clasik olmuş vs.vs. ve ben mağdur oldum cihaz da alamadım, kampanya 27.03.2013 ila 15.05.2013 tarihlerini kapsamasına rağmen Şirket tarife değişikli hakkını kampanyayı başlattıktan sonra kullanması insanları yanıltmak değilde nedir? Madem bir sıkıntı var baştan yapına insanlar ayağını yorganına göre uzatsın.

Adnan 127 Okunma

Cevaplar

 • Adnan27 Haziran 2013

  542 nin konu hakkında bilgisi yok, varsa bir cevap buradan bildirin lütfen açık olun..........

 • Adnan27 Haziran 2013

  Asla ve Asla Vodafone... Ailemin kullandığı Tüm hatları başka bir operatöre taşıdım, kimseyede tavsiye etmiyorum, olayları anlatıyorum...

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili haziran başı itibariyle cihaz kampanyasından yararlanabileceğiniz bilgisini aktarmak ister,talebiniz devam ediyorsa bu zaman dilimi içerisinde bayiye müracat ettiğinizde işlem sağlanabileceği bilgisini paylaşmak isteriz,Ek bilgi olarak hattınıza yansıyacak cayma bedeli bulunmadığından ücretlendirmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Adnan11 Mayıs 2013

  Halen cevap yok lütfen cevap, Çözüm benimle ilgilenen personelin puanını düşürmek değildir, Benimle o anda Müdür Ayhan bey ilgilenmiştir, Eleman Oktay betin bir suçu yokken puanı gitmiştir.

 • Adnan06 Mayıs 2013

  Destek hattı 542 bir şey yapamayacaklarını söyledi, yazıya da cevap gelmedi.

 • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön