10 Mayıs 2013

Vodafone Kampanya Sms Ücreti!

08.05.2013 tarihinde TTNET'in gerçekleştirmiş olduğu Cinemaximum bileti kampanyası için kurallara uygun bir şekilde 6606'ya katılım mesajı gönderdim ve hattımdan 40 krş kesildi. Ancak kampanya hakkında hiçbir geri dönüş olmadı. Kesilen 40 krş un iptalini talep ediyorum.

Firat 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.05.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapılarak bilgilendirmenin sağlanmış olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Firat 11 Mayıs 2013

    şikayetim ücret iadesi yapılarak çözülmüştür. Teşekkür ederim

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön