10 Mayıs 2013

Vodafone Kampanya Mağdur Etti!

Yaklaşık 2 yıldır Vodafone abonesiyim iki ay önce telefon kampanyalı ayda 33+15=48 tl her yöne 750 dakika kampanyaya başvurdum aldığım telefon 2 ay kullandıktan sonra arızalandı bayiye giderek durumu izah ettim. Telefonumu servise gönderdiler bir müddet sonra sıvı teması diye cevap aldım ve telefonu geri gönderdiler.

Buna itiraz ederek görüntü istedim gönderemediler ve telefonu bir daha istediler.Gönderdim 10 gün sonra yeni bahane yetkisiz müdahale dediler. Mademki müdahale vardı neden ilkinde yazmadılar. Tamiri mümkün değildir dediler ve bana yeni telefon satma derdine düştüler. . Mağduriyetim giderilmezse hatları kapatıp tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

İsmail 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde cihazınız ile ilgili Teleservice tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön