30 Nisan 2013

Vodafone Kampanya Mağdur Etti!

Vodafone dan gelen mesaja ( gelen mesaj : Faturalı olmanın şimdi tam zamanı Vodafone cep merkezinde cep avantaj 500'e geçin,12 ay kalma sözüyle 25 TL ye HERYÖNE 500 DK KONUŞUN üstelik 500 SMS + 500 MB HEDİYE ) istinaden vodafone abone merkezine gittim ve 12 ay taahhütle faturalı hatta geçtim.

Ancak ilk ay faturam normal geldi ikinci ay ise 63,40.- tl fatura geldi buna itiraz ettim ama vodafone müşteri hizmetleri böyle bir uygulamanın olmadığını bildirdi. Abone merkezine tekrar gittim sistemde size gelen mesaja göre abone yapıldığını bildirdi. Abone merkezi merkezi ile müşteri hizmetleri benim telefonla görüşmelerine istinaden şikayetimi dikkate almadılar. Paketi cezalı iptal etmek zorunda.

Hamza 44 Okunma

Cevaplar

  • Hamza30 Nisan 2013

    mesajınızın gelmiş olması sorunun çözülmüş anlamına gelmiyor. Benim sorunum vodafone tarafından çözülmüş değildir. Gelen mesajla yapmış oldukları işlemler farklı. Müşteri hizmetlerini aradığımda size gelen mesaj size özeldir. ve bu şartlar 12 ay geçerlidir diyorlar. Ancak daha sonra aradığımda diğer müşteri hizmetleri farklı cevap veriyor. Müşteri hizmetlerinde çalışanları şikayet ettiğimde ise şikayetim dikkate alınmıyor. Kurumsal bir firma neden göndermiş olduğu mesajın arkasında durmuyorlar ve benim mağduriyetimi gidermiyorlar. ???

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.04.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön