25 Temmuz 2013

Vodafone Kampanya Koşullarının Sağlanamaması!

Üç gün önce Avea'dan Vodafone'a geçmiş bulunmaktayım. Yaz Üçlü diye bir kampanyadan yararlanmak istedim ancak kampanyadaki 500 dk 5000 sms 1 gb internet vaadi yerine getirilmedi. Beni yönlendiren ve bilgi veren bayi Vodafone'a 'üçlü' diye mesaj atmamı söyledi. Ancak internette bu mesajı gönderdikten ve daha sonrasında hattıma 500 dk 1000 sms 500 mb internet yüklendikten sonra araştırma yaptım, 'YAZ ÜÇLÜ' şeklinde mesaj atmam gerekiyormuş. Ben şimdi mağdurum ve abone merkezini aradığımda da yukarıdaki kampanyanın olmadığını söylemekte idi. İnternet sitesinde bu kampanya mevcutken Vodafone müşteri temsilcisi bana nasıl bunu diyebilir?

Tüba 106 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,551703****numaralı hattınız için talebinize yönelik hattınızda tanımlı olan ÖZGÜR ÜÇLÜ PAKET iptali sağlanılarak talep edilen OZGUR UCLU YAZ KAMPANYASI'na katılımınız sağlanmıştır.Yükleme koşulunu sağlamanız durumunda 30 TL karşılığında heryone 500 dakika, heryone 5.000 SMS ve 1 GB ınternet paketiniz tanımlanıcaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tüba 25 Temmuz 2013

    acil olarak geri dönüşüm yapılmasını rica ediyorum,542 numaralı musteri hizmetinden 48 saat içerisinde cevap alacagım söylenmişti ordan da bi cevap alamadım.. burdan da alamazsam gerekli hukuksal yollara başvuracagımı belırtmek isterım..

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön