22 Ekim 2013

Vodafone Kampanya Kapsamı Dışında Bıraktı!

Hesabını Bilen Hepsi 1000 tarifesi kullanıcısıydım. Vodafone müşteri hizmetlerinden yapılan aramayla Red Classic tarifesine geçmeyi, indirim kampanyası kapsamında kabul ettim. 70 TL olan tarife ücreti, 1 yıllık taahhütüm ile 65 TL olacağı, gelen mesaja EVET yazıp 7000'e göndermem söylendi. Fakat 1 hafta boyunca gelen mesaja yazdığım cevap sisteminize iletilmedi.

0. 40 TL ücretli 542 servisinizi aradığımda bana bu işlemin tarifeye geçiş yapıldıktan sonra gönderilmesi söylendi. Red Classic tarifesine geçmiş olmama rağmen gönderdiğim mesaja gelen cevap şaka gibi, "Kampanya kapsamı dışındasınız. . " iki nokta koyarak alay edildi resmen. Kampanya dışında tutuluyorum halen. Kampanyaya alınmazsam hattımı değiştireceğim.

Anil 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 555559****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 22.10.2013 tarihinde RED CLASSIC INDIRIM KAMPANYASI 'na katılım işleminizin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön