17 Ocak 2014

Vodafone Kampanya İçin Aramaları Engelleyemiyor!

Vodafone'dan devamlı otomatik & müşteri hizmetleri üzerinden yeni kampanyalarla ilgili aranıyorum. Kapatıyorum birkaç saat, gün sonra bir daha aranıyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp bu aramaların sonlandırılmasını istediğimde mesajları önleyebileceklerini ancak aramaları önleyemeyeceklerini söylüyorlar. Çok pardon ama gsm operatörüm olmanız nasıl oluyor da beni canınızın istediği gibi rahatsız etme hakkını veriyor size? İlla ki dava edip kazanmamız mı gerekiyor? Bu nasıl bir saygısızlıktır ya?

Utku 75 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Utku'nun Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

  Bu zamana kadar yaşadığım problemin, başarılı bir çalışanın nazik ve anlayışlı konuşmasıyla çözülebilmiş olmasından dolayı mutluluğumu belirtmek isterim, teşekkürler.

 • Utku 20 Ocak 2014

  Hala ilgili birimle paylaşılmaktan bahsediyorlar. Facebook'tan yazıyorum, bana SMS engellemekle ilgili bilgi geçiyorlar. Yahu bu kadar basit bir isteğe çözüm bulamıyor musunuz?

 • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön