20 Ocak 2014

Vodafone Kampanya Hediyesini Göndermiyor!

01.11.2013 tarihinde taahhütle aldığım Note3 cihazımın yanında hediye olarak Galaxy Note 3 S View gönderileceği söylendi. Fakat o tarihten beri tarafıma herhangi bir gönderim sağlanmadı. 1 ay önce müşteri hizmetlerini arayıp, hediyenin tarafıma ulaşmadığını bildirdiğimde, adımın listede geçtiğini ve en yakın zamanda tarafıma gönderileceği bilgisi verildi.

Bugün Vodafone'u aradığımda ise, işlemlerimi yapan bayi tarafından ismimin listeye eklenmediğini, o yüzden tarafıma hediye gönderimi sağlanmayacağı söylendi. Müşteri hizmetleriyle yapmış olduğumuz görüşmelerde her yetkilinin farklı bir açıklama yapması da ayrı bir sorun. En son çare olarak buradan net cevap vereceğinizi düşünüyorum.

Özcan 217 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 21.01.2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön