21 Haziran 2014

Vodafone Kampanya Hakkında Yanlış Bilgilendirildim.

Ekte olan fotoğrafta da göstermiş olduğum gibi belirtmiş olduğu kampanya, paketinde yazılan yazıda 2200 dakikayı tam anlamıyla açıklama yapmadıklarından dolayı ve de yapılan başvuru da da yardımcı olan kişi tarafından da bu kampanyayı her yöne dakika olarak söylemesinden ötürü başvuru yaptım 1 yıllık kontrat imzalandı ve bunlar gerçekleştirdikten sonra 2200 dakikanın 200 dakikası sadece her yöne olduğu diğer kalan 2000 dakikanın ise şebeke içi konuşma olduğu söylenildi ben bir kullanıcısı olarak hem firmadan hemde bayide ki başvuru da yardımcı olan kişiden şikayetçiyim. Yanlış yönlendirilmeden ve de bilgilendirme yüzünden mağdur duruma düştüm.

Nurullah 98 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,aynı konulu şikayetinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği ve sonuca yönelik tarafınıza bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön