28 Ağustos 2013

Vodafone Kampanya Diyerek Çift Fatura Gönderdi!

Aylık 21 TL'ye her yöne 500 dk üyesiydim. Sözleşme süreniz bitti siz değerli abonemizi 30 TL yerine 25 TL'den bu tarifeye devam ettirmek istiyoruz diye ısrarla arandım. 5 TL kar edeceğim diye kabul ettim. İlk faturam 50 TL geldi. Sebebini sordum hesap kesim tarihi 2 gün geçtikten sonra sözleşme uzatıldığı için 2 günlüğe 25 TL + yeni tarifeye 25 TL almışlar. Bu bilgiyi bana vermediler.

Vodafone'a güvendiğim için hiç düşünmeden onayladım. Beni bir anda 20 TL zarara soktular saf yerine kondum. Bildirselerdi 2 günlük fatura dönemini kullandıktan sonra tarifeye devam ederdim. Boşuna 20 TL ödemezdim. Telefonda kelime oyunuyla yanıltıyorlar. Güvenim kırıldı bir sonraki fatura kesimimde başka operatöre geçeceğim.

Erol 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

  • Erol 13 Eylül 2013

    bana geriye bile dönmediler vodafon benim için bitmiştir.hemen başka operatöre geçeceğim.güven kaybetmektense para kaybetmek tercih edilmeli.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön