30 Ağustos 2013

Vodafone Kampanya Bitiminde Bilgilendirmiyor!

Bu Vodafone'a yaptığım kaçıncı şikayet bilmiyorum. Her ay bir sorun. Vodafone'a geçiş yaptığım için her ay 500 dk 5000 sms gelmesi gerekiyordu,tabi her ay sorun çıktı.Kampanya süresi 6 aymış,kampanyam sona ermiş fakat bana herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmedi.

Ben de bunu bilmeden yükleme yaptım,sadece dk geldi ancak mesaj gelmedi,bir operatörün kampanya bitiminde müşterisini bilgilendirmesi gerekmiyor mu? Ben mesaj için yükleme yaptım özellikle ama gelmedi,bu konuda operatörün hiçbir yardımı olmaz mı merak ediyorum.

Güllü 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 0534050**** numaralı hattınız ile ilgili yapılan incelemelerde 6 ay boyunca hediye olarak yüklenen 5000 sms kampanyanızın sona erdiği görülmektedir. Hediye olarak yüklenen mesaj hakkı için bittiğinde ayrıca bilgilendirme yapılmamaktadır. Bu bağlamda, 6 aylık süreniz doldugundan mesaj hakkınız yüklenmemiştir. Talep etmeniz durumunda mesaj paketlerinden faydalanabilirsiniz. Mesaj paketleri hakkında detaylı bilgiye ekteki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/Avantajli-Mesaj-Paketleri.php Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön