27 Mart 2014

Vodafone Kalan Dakika Bilgisi Vermiyor!

17.03.2014 tarihinde İspanya'da kullanılmak üzere 60 dk. yurtdışı paketi satın aldım. Ancak ne dakikamı kalan bilgisini söylediler 6 gün boyunca yaptığım aramaları bir kağıda yazıp takip etmemi söylediler zaten müşteri hizmetlerinin ilgisizliği had safhadaki kaç kez mesaj attım kaç kez mail attım şu an geleli 6 gün oldu hala cevap veren yok. Sadece faturaya yansıtmayı beceriyorlar bir de vatandaş dk. kısmını aşıp artı bir bedel alalım düşüncesi olduğu bariz bir şekilde belli. Kaç dk. kullandığımı bilemeden geldim. Vodafone'u kınıyorum operatörümü bu sebepten değiştirmeyi düşünüyorum.

Feridun 102 Okunma

Cevaplar

  • Feridun 08 Nisan 2014

    sıfır icraat sıfır çözüm boşu boşuna 60 dk için 34 tl ödedim

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön