21 Temmuz 2014

Vodafone Kafasına Göre Tarife Değiştiriyor.

Vodofone hattım kullanmış olduğum tarife 25 tl'ye 500 dk her yöne 5000 sms tarifem bu 7 defa müşteri hizmetlerini aradım. 1 konuşma beni müşteri hizmetleri aradı 2gb internet olamak ister misiniz 2 yıllık kalma sözü vs. neyse bende kabul ettim ama 15 gün sonra kullanmaya başlaya bilirsiniz.

Neyse 2. aramada tekrar müşteri hizmetlerinde 1gb internet istedim diğer 2 gb lik interneti iptalini istedim 2gb lik internet iptal edilmiştir dedi, çünkü henüz 2 gb lik interneti kullanmaya başlamamıştım. Aradığımda bana müşteri temsilcisi 2 gb internet iptal edildi. 1 gb internet te 1 aylık 1 ay sonra biter her ay yenilemeniz gerekir. Bana ay başında mesaj geldi hattınıza 2gb internet yüklendi 3 kez.

Bayram 1.626 Okunma

Cevaplar

  • Bayram 26 Aralık 2014

    sizi sevmiyoreummm

  • Vodafone Temsilcisi06 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön