17 Kasım 2014

Vodafone Kadıköy Haydarpaşa'da Şebeke Yetersiz!

Çalıştığım iş yerinde cep telefonu ile görüşebilmek için ya pencereden sarkmak ya da bina dışına çıkmak gerekiyor. İstanbul gibi bir şehirde ve şehir merkezinde telefon görüşmesi yapamıyoruz. SMS ve internet hizmetleri de aynı. Bize ulaşmak cepten pek mümkün olmuyor. Klasik kablolu telefonları kullanmak zorundayız bu zaman da. Vodafone-bize yazın bölümüne bildirimde bulundum. Geri dönüş olmadı. Arasalar da zaten telefon çekmediği için pek ulaşamazlar.

Zafer 165 Okunma

Cevaplar

  • Zafer21 Kasım 2014

    İrtibat numaram vodafon olduğu için geri dönüş için görüşme sağlanamaması normal.

  • Vodafone Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 17/11/2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön