30 Ocak 2014

Vodafone Kabarık Fatura Gönderdi!

Aralık 2012'de red maksi tarifesine geçtim. Taahhüt ile 80 lira taahhütsüz tarife ile 95 liraydı. Taahhüt bittikten sonra başka operatöre geçiş yaptım 95 TL gelmesi gereken fatura 106 lira geldi.

Mesut 27 Okunma

Cevaplar

 • Mesut 13 Mart 2014

  5 Şubattan beri aramanızı bekliyorum. Hala dönüş yok

 • Mesut 05 Şubat 2014

  Doğru söylüyorsunuz 3 şubattaki aramada tarafıma çağrı atıp kapattınız. ayın 4 ündeki aramada ise araç kullanıyordum açamazdım haliyle...mevzunun durumu neden buraya bildirilmemiş. Gerçi sonuçta ortada bir şey yok. Faturayı ödedim..

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 03.02.2014 ve 04.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön