Vodafone İzmir'in Her Yerimi Çekim Konusunda Sıkıntılı?

Gökhan D. |

Az önce misafirlik için abimin evine gittim telefon geldi. Tuhaf sesler v.s. görüşmem sonlandı telefonuma baktık tek diş çekiyor. Abimde dedi burada Vodafone çekmez. Ben neden diğer operatöre geçtim sanıyorsun dedi. 21.yüzyılda Vodafone'a yakışmıyor bu durum. Çekmeyen bölge ise İzmir Bayraklı ilçesine bağlı Onur Mahallesi İzmir gibi Türkiye'nin 3. büyük kenti.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan D.
  01 Aralık
  13:36

  1 yıldır dönüş bekliyoruz. Vodafone halen cevap veremiyorsunuz

 • Gökhan D.
  16 Eylül
  13:55

  Tekrar aranmayı bekliyorum çalıştığım hastanede doktorla bir görüşme içerisinde aranmış bulunmaktayım.Cevaplayamadım çünki müsait değildim.

 • 16 Eylül
  12:32

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Eylül
  11:46

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.