13 Eylül 2014

Vodafone İzmir'in Her Yerimi Çekim Konusunda Sıkıntılı?

Az önce misafirlik için abimin evine gittim telefon geldi. Tuhaf sesler v.s. görüşmem sonlandı telefonuma baktık tek diş çekiyor. Abimde dedi burada Vodafone çekmez. Ben neden diğer operatöre geçtim sanıyorsun dedi. 21.yüzyılda Vodafone'a yakışmıyor bu durum. Çekmeyen bölge ise İzmir Bayraklı ilçesine bağlı Onur Mahallesi İzmir gibi Türkiye'nin 3. büyük kenti.

Gökhan 256 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan01 Aralık 2015

  1 yıldır dönüş bekliyoruz. Vodafone halen cevap veremiyorsunuz

 • Gökhan16 Eylül 2014

  Tekrar aranmayı bekliyorum çalıştığım hastanede doktorla bir görüşme içerisinde aranmış bulunmaktayım.Cevaplayamadım çünki müsait değildim.

 • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön