31 Ekim 2016

Vodafone Ivr İstanbul Kredi Kartımdan Bana Ait Olmayan Bir Faturaya Ödeme Çekilmiş.

29.10.2016 tarihinde 20.60 TL ve 252.80 TL olmak üzere 2 adet fatura ödemesi kredi kartımdan gerçekleşmiş. Bankadan gelen mesajla bunu öğrendim. Faturalı hattım yok. Hangi numaraya ödeme yapıldığı belli değil. İnternette takip etmeye başladım ve her geçen gün Vodafone ıvr İstanbul 'dan yapılan habersiz ve başka kişiler adına yapılan yasa dışı çekimler artıyormuş.

Kartımı iptal ettirmek zorunda kaldım, başka çekim olmasın diye. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım n*** isminde biri çıktı. Benden ıslak imza göndermemi istedi ekstre ile birlikte. Bir sürü tavır yaptı. Kendisine ıslak imza kesinlikle göndermeyeceğimi belirttim. İşlemin tarafımdan yapılmadığını ve mağdur durumda olduğumu belirttim. Vodafone' a sadece ekstre göndereceğim. Param iade olmadığı takdirde Vodafone' u savcılığa şikayet edeceğim.

Bahadır 368 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır03 Kasım 2016

    İşte Vodafone böyle duyarsız bir firma. Cevap dahi vermiyor. Müşteri varmış ya da yokmuş umurları değil. Nasıl olsa onlar herhangi birinin faturasını benim kopyalanmış kartımla tahsil etti. Bana buradan cevap vermiyorlarsa savcılık makamına cevap verirler artık. Bunların peşini bırakmayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön