21 Eylül 2013

Vodafone İtirazımı Reddetti!

Vodafone'a kayıtlı 544544****, 533308****, 532465**** numaralı hatlarım cep kamu mini 1000 ve 533737**** sayılı telefon hattım cep kamu midi 1000 olup halende aynı tarifede bulunmaktayım. Ağustos ayında Vodafone'dan gelen bir teklif ile (ki daha öncede aynı şekilde 1 yıllık kullanımım vardır.) +1 TL'ye bir yıl operatörde kalmak kaydıyla her yöne iki kat görüşmeye geçtim.

Ancak 533737**** numaralı hattım dışındaki diğer üç hattımda iradem dışında eksik yada hatalı tam olarak ne olduğunu anlamadığım bir şekilde sanki tarife değişikliği yapmışım gibi ücretlendirme normal bedelin iki katı (50 TL.)olarak faturalarıma yansıtılmıştır. İtiraz ve şikayetlerim haksız olarak reddedilmiştir. Şikayetçiyim.

Fatima 41 Okunma

Cevaplar

 • Fatima 26 Ekim 2013

  Bu ülkede hak aramak deveye hendek atlatmaktan zor. Ben bir avukatım ancak vodafona karşı anlatım yeteneğimden dahi şüphe etmeye başladım. Vodafonlular anlama özürlü değilse ben anlatma özürlüyüm sanırım. ilk fırsatta beni anlayacak bir hakem heyeti bulmayı umuyorum.

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Fatima 25 Eylül 2013

  Bir yıllık taahhüt sebebiyle yeni bir bedel ödemeyeceğimi bilsem hemen başka bir operatöre geçerdim. ancak tüketici hakem heyetine gideceğim bu durumda

 • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön