05 Kasım 2014

Vodafone İstenmeyen Reklam Mesajları!

Ben Yaklaşık 10 yıldır Vodafone kullanıcıyım, son zamanlarda A101 v. s gibi firmalardan sürekli reklam mesajı alıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyoruz bir insana ulaşabilmek ne mümkün. Benim numaramı başkalarına satıp üstümden para kazanmaya hakları yok. Bu konuda şikayetim var gerekirse yasal olarak şikayetim var.

Barış 4.778 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Barış 05 Kasım 2014

    Umarım en kısa sürede dönüş olur.Çünkü gerçekten sinir bozucu bir şey. Ayrıca kendi forumunuza yazınca cevap vermeye gerek bile duymuyorsunuz ama burada anında yazıyorsunuz. Keşke bunu başkalarına duyurmadan yapabilseniz.

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön