06 Mart 2014

Vodafone İstenmeyen Numaradan Çağrı Engelleme Servisi Yok!

Daha önce 13 yıl T***** kullanıcısı idim. Şimdi şirket hattı olması sebebiyle mecburiyetten operatör değiştirdik. Ancak Vodafone' da aramasını istemediğimiz numaraların çağrısını ve sms'lerini engelleme servisi olmadığını öğrendim. Akşamdan beri başım bir numarayla belada.

Savcılığa gerek kalmadan engelleyebilme özgürlüğünün olmaması ne yazık ki çok kötü bir durum. Bu eksikliğin bir an önce giderilmesi için ücretli de olsa müşteri talebi ile servis kullanması sağlanmalıdır. Bana; talebiniz ele alınıyor, vs gibi klişe açıklama yapılması benim problemimi çözmez. Somut çalışma yapılıp, kullanıcılar sms ile bilgilendirilmelidir.

Banu 151 Okunma

Cevaplar

  • Banu09 Mart 2014

    Çok seri bir şekilde geri dönülmesine ve Vodafone yetkilisinin kibar konuşmasına tşk ederim. Ancak; Vodafone' da böyle bir uygulama olmaması hala negatif bir etki. Yaptığımız görüşmeden çıkardığım sonuç ise ileriki dönemlerde bu uygulamanın gerçekleşebileceği! Bu anlamda olumlu bir gelişme bekliyorum. Tşk Vodafone.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön