02 Eylül 2013

Vodafone İstenilmeyen SMS Paketini Müşteriye Zorla Satıyor!

Yaklaşık 15 yıllık Vodafone abonesiyim.( Ama sanırım artık bıraktırılmak zorunda kaldım) Bana bugün operatörün gönderdiği 500 SMS için hattınızdan 8 TL ödeme alınacağı mesajına karşılık çok zorda olsa müşteri temsilcisinden almış olduğum yanıt aynen şöyle: isterseniz önümüzdeki ay için bu paketi iptal edebilirsiniz.

Halbuki ben dedim ki hiç kullanmadığım üstelik benim de onay vermediğim bu paketi bana zorla neden bu ay satmak istiyorsunuz? Müşteri olarak kullanmak istediğim hizmet için önceden onay alınmasını isterim. Bu benim en doğal hakkım. Burada istenen ücret hiç önemli değil ama Vodafone'un yaklaşımı hiç ama hiç etik değil. Yarın sabah ilk işim hattı iptal ettirmek olacak.

Mehmet 33 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 06 Eylül 2013

    hiç böyle bir şikayet olmadan ilk müşteri temsilcisini aradığımızda çözüm bulunsa idi daha iyi olurdu.yine de teşekürler Vodafone!a.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,542895****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,Müşteri Hizmetlerimiz kaynaklı sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön