Vodafone İstek Dışı Paket İptali!

Yaşar Ş. |

24.03.2013 tarihinde hattımı taşıdığım HER YÖNE ÖZGÜR KOMPLE ( 19 TL lik paket ) 24.04.2013 tarihinde otomatik olarak yenilenmesi gerekirken benim herhangi bir talebim olmamasına ve yeterli bakiyem olmasına rağmen iptal edilmiş ve o pakete tekrar geçiş yapamıyorum.

Hattımda yeterli bakiye bulunmasına rağmen önce "yeterli bakiye bulunmadığından paketiniz yenilenemedi" ardından "bu paketten faydalanamazsınız " mesajı geldi.

Çağrı merkeziniz ile iki sefer konuşmama rağmen ikisinde de farklı farklı söylemler dinledim yani bir standardınız yok bu konuda. Mağduriyetimin acil olarak giderilmesini talep ediyorum
Hattımı taşıdığıma da bin pişmanım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  14:35

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 0 531832xxxx numaralı hattınıza ait Komple Özgürlük paketi yeniden tanımlanmış olup, pakete ait promosyonlarınızın 25.04.2013 13:59:28 de hattınıza yüklenmiş olduğunu belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz .

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 25 Nisan
  12:29

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri