07 Temmuz 2014

Vodafone İstek Dışı Hat Kapatmayıp Fatura Gönderiyor.

Kullanmış olduğum modem hattımı kapatmak için Cepshop'a dilekçe verdim. Bunun üzerine B**isimli müşteri hizmetleri tarafından aranıp hattınızı kapatmayalım faturasıza geçirelim diye çağrı aldım. Faturasız hatta geçişi için onay verip o ay içinde 5 liralık bir fatura ödeyeceğim konusunda cevap aldım ve onay verdim.

Bu ay 16 tl kusur fatura ödedim ve hat modem hattı olarak aktif görünüyordu. Sözde ben modem hattı olarak kalmasına ikna olmuşum. Vodafone benimle dalgamı geçiyor. Faturasız hatta geçiş için ikna oldum evet ama faturalı kalsın fatura ödeyeyim diye değil. Ödemiş olduğum fatura bedelini ve görüşmemizde ne konuştuğumuzun dökümünü istiyorum. Sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Doğukan 144 Okunma

Cevaplar

  • Doğukan 11 Ağustos 2014

    Reklamlarda sonsuz kampanya ve hizmetlerden bahseden Vodafone bu zamana kadar herhangi bir dönüş ve sorunumla ilgilenme göstermemiştir. Hakkımı bu saatten sonra yasal yollara başvurarak arayacam.

  • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 16.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Temmuz 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön