06 Mayıs 2014

Vodafone İstek Dışı Abonelikler Yapıyor!

Vodafone internet modemim vardı. Siteye girildiği taktirde otomatik olarak üyelik kaydı yapılıyormuş. Haberim olmadığı halde rastgele girilmiş bir siteden dolayı aylık #üyelik ücreti tarafıma yansıtılmış. Bildirilen aboneliklerin daha önceden de iptal edilmesi konusunda müracaatım olmasına rağmen ve bu tür aboneliklerin herhangi bir imzam yada talebim olmadan açılmaması konusunda bildirimde ve talepte bulunmama rağmen 240 TL ücret ödedim. Abone olunduğu söylenen servislerin müşteri hizmet numaralarını istediğimde ve yapılan görüşmeler sonunda herhangi bir aboneliğimin olmadığını öğrendim. Bu ücretlerin iade edilmesini istiyorum.

Zafer 62 Okunma

Cevaplar

 • Zafer03 Haziran 2014

  Sayın Vodafone yetkilileri; size göndermiş olduğum mail ekinde, hizmet sağlayıcısı firmanın mesajı vardı. Mesajın incelenmesi halinde benim aboneliğim olmadığı açıkça görülmekte olup, neye istinaden ücretlendirme yapıldığını konusunda cevap vermiyorsunuz. Üyelik olmadığı halde alınan ücretin iade edilmesini istiyorum.

 • Zafer03 Haziran 2014

  Hala sorun çözümlenmiyor. Bildirim mesajı gönderilerek konu geçiştirilmeye çalışılıyor.

 • Vodafone Temsilcisi12 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 12.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön