Vodafone İstek Dışı Abonelik Yapıyor.

Ahmet Emin Ç. |

2 ay önce Vodafone devreden ekstra tarifesine geçiş yaptım. Benim isteğim dışında eğlence paketi denen bir paket satın aldığım gibi mesajlar geldi. Ben iptal etmek için verilen numaraya iptal mesajı gönderdim. Pakete aboneliğim onaylanmış ayrıca, haftalık 12 TL kullanım ücretini 1,5 ay boyunca faturaya yansıttılar.

İptali içinde aradığım zaman çağrı merkezine bağlanmada ki zorluktan dolayı herhangi bir işlem yapamadım. Sonrasında 0 212 ile başlayan bir numaradan iptal için başvuru yaptım. Bunun gibi reklam ve istek dışı abonelikleri engellemek için Vodafone daha titiz çalışmalı diye düşünüyorum. Her ay 48 TL böyle saçmalıklara verirsek işimiz zor.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mayıs
  15:19

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."