22 Mayıs 2014

Vodafone İsteğim Dışında Paket Yapıyor.

Vodafone bayiinde 8 liralık bir hafta her yöne paketi yaptırdım sonra hattıma 12 tl yükledim ama Vodafone 8 lira çekip aynı paketten 2 tane yaptı; yani 16 liraya 1 haftalık 200 dakika verdi zaten 1 aylık 15 lira. Müşteri hizmetlerini aradım önceden iptal etmediğiniz için olmuş diyor. Aynı paketten 2 tane nasıl yapıyor? Ben paramı nasıl alacağım deyince de o sizin probleminiz diyor. Ben böyle görmedim. Reklam yapmayı biliyorsunuz biraz da müşteri memnuniyetine önem verin. Eğer sorunum çözülmezse Vodafone'dan ayrılacağım.

Ebubekir 175 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön