04 Şubat 2014

Vodafone İsteğim Dışında İçerik Sağlayıcı Paket Üyeliği Yapmış

04 şubat 2014 tarihinde saat 12.50 sıralarında 3210 numaradan gelen mesajda sımsıcak paketine abone olduğum yazmakta ve Vodafone hattımdan mesaja müteakip 12 TL kesilmiştir. Ben herhangi bir abonelikte bulunmadım gerek mesajlardan gerekse girdiğim sitelerde böyle bir şeye abonelik yapmadım.

Telefon numaram 0544 403***'dir. Araştırılıp paramın iadesini talep ediyorum. Bununla ilgili firma hakkında yasal işlem başlatılmasını talep ediyorum. Mağdur olan bir çok kişinin olduğunu biliyorum. Böyle bir talepte bulunmadan nasıl oluyor da abonelik başlatılıyor.

Cemal 153 Okunma

Cevaplar

  • Cemal31 Ocak 2015

    hiçbir şekilde bana geri dönüş sağlanmamıştır. Hangi mail adresine attıklarıda meçhul.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 11.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön