07 Kasım 2013

Vodafone İsteğim Dışında Başka Bir Tarifeye Geçirmiş!

Her yöne 500 dk Vodafone sınırsız olan kampanyamın bitişinde Vodafone'dan arayıp tekrar aynı tarifeye devam etmek ister misiniz sorusuna aynı tarifemin devam etmesini istiyorum diye belirttiğim halde kendi isteğim dışında fatura ücreti 45 TL olan heryöne 1000dk olan tarifeye geçirilmiş bulunmaktayım. Hakkımı aramak için tüketici sorunları hakem heyetine şikayette bulunuyorum.

Uğur 48 Okunma

Cevaplar

  • Uğur07 Kasım 2013

    Ben vodofon a.şyi 5 kasım salı günü tüketici hakları hakem heyetine dilekçe yazıp şikayet ettim gereğini onlar yerine getirecektir

  • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,530275****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön