21 Eylül 2013

Vodafone İsteğim Dışında Abonelik Yapmış!

Vodafone menüden ücretsiz on günlük haber servisini işaretledim. Fakat on gün sonra benim olurum olmadan beni faturamın yarısından fazla bir ücretle haber servisine ücretli abone ettiler. Bu durumu yüksek gelen faturama itiraz edince öğrendim. Faturada bile açıklaması görülmeyen bu zoraki aboneliği şikayet ediyorum.

Sadik 37 Okunma

Cevaplar

  • Sadik24 Eylül 2013

    RUTİN CEVAPLARLA SÖMÜRÜ ARACI OLARAK MÜŞTERİYİ HİÇE SAYMA EYLEMİNE DEVAM.........

  • Sadik21 Eylül 2013

    "533267****nolu hattınız üzerinden kontrol sağlandığında, 7070 kısa numarası ile hizmet veren CE firmasına ait servis kullanımı olduğu ve abonelik içermediği görülmüştür. Kullanılmaması durumunda ücretlendirilmeyeceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Abonelik gerektirmediği için de iptal işlemi bulunmamaktadır" Yukarıdaki bilgilendirme doğru ise güncel faturamdaki müşteri hizmetlerinden tarafıma verilen bilgi dpğrultusunda ilave 15tl özel bilgi servis hizmet bedeli iadeveya iptal edilsin..

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone bünyesinde bulunmayan ancak Vodafone abonelerinin de faydalanabileceği, farklı firmalar (CE, MCD, Azenet, Unimobil ...vb) tarafından hizmete sunulmuş bir çok özel servisin( Ringofon, Bilinko, Cepkül...vb) bulunduğunu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğumuz özel servisler tüm operatörlerin kullanımına açıktır . Abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır. Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz. 533267****nolu hattınız üzerinden kontrol sağlandığında, 7070 kısa numarası ile hizmet veren CE firmasına ait servis kullanımı olduğu ve abonelik içermediği görülmüştür. Kullanılmaması durumunda ücretlendirilmeyeceğiniz bilgisini paylaşmak isteriz. Abonelik gerektirmediği için de iptal işlemi bulunmamaktadır. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 08:00-24:00 arası saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön