22 Mart 2013

Vodafone İstediğim Paketi Alamıyorum!

1 yıl önce Vodafone tarafından arandım temsilci bana bir telefon kamp. bahsetti 24 ay bir sözleşme aylık bir tutar ödeyeceğimi v. s anlattı detaylar içerisinde aylık fatura tut. 35 TL nin altında olamayacağını iletti.

Suan 35 TLlik hesabını bilen paketine geçmek istiyorum ancak bana geçiş yapamayacağım iletildi. tel. kampanyasına katıldığımı ve bu kamp. katıldığım için bu pakete geçiş yapamayacağımı söylediler itiraz ettim bunun üzerine form oluşturdular bir SMS aldım. "Faturanız incelenmiş ücretlendirmede hata olmadığı görülmüştür. "

Müşteri temsilcilerini tekrar aradım şikayetimin kontrol edildiğini isteğim tarifine geçiş yapamayacağımı iletti. Öğrenmek istediğim paketten neden faydalanamadığım?

Bayram 82 Okunma

Cevaplar

 • Bayram 16 Nisan 2013

  konuyla ilgili tek bir dönüş bile olmadı en yakın zamanda turkcell'e geri dönecegim..

 • Bayram 08 Nisan 2013

  Sizin beni dinlediğiniz yok otomatik mesaj göndermeyi bırakın benim size söylediğim farklı bişey mi ? 35 TL fatura üretiyorum zaten benim öğrenmek istegim neden neden paket değiştiremedigimdir bu anlamamak okadar zor mu ???

 • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 532570xxxx numaralı hattınıza kampanya kapsamında "Vodafone marka 547 model cep telefonuna 24 ay boyunca 7 TL ödeyerek sahip olma şansınız bulunmaktadır. Kampanyadan faydalanabilmeniz için yapmanız gereken tek şey 24 ay boyunca cihaz bedeli hariç ortalama fatura tutarınıza yakın 35 TL 'yi üretmeye devam edeceğinizi onaylamak olacak." bilgisi tarafınıza aktarılmış olup, onayınız ile işlem yapıldığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Bayram 04 Nisan 2013

  Vodafone müşteri temsilcileri neyi bekliyor ?? Zamanmı kazanıyorsunuz anlamış değilim.. Israrla ne söyleyeceğinizi bekliyorum

 • Bayram 01 Nisan 2013

  10 gün oldu bir cevap alamadım !! Bu nasıl iştir bangır bangır reklam veriyorsunuz ama iş hizmete gelince ağırdan alın oda güzel !!!

 • Bayram 23 Mart 2013

  Benim ile yaptığınız sözleşmede herhangi tarife v.s geçemezsiniz gibi bir madde yok tek adı gecen 35 TL nin altına düşemezsiniz deniliyor. Beni arayan temsilcinin de altını çizdiği tutar ve sözleşme yılı idi.

 • Vodafone Temsilcisi22 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön