20 Ocak 2014

Vodafone İstediğim Pakete Geçemiyorum!

14/01 tarihinde hattım T****' e geçti. Geçtiği akşam freezone'dan 500dk 5000sms 1gb net 25 tl şeklinde mesaj geldi. Bunun üzerine Vodafone mağazasına gittim tekrar geçiş için. Paketten yararlanabilmem için gerekli 90 günlük periyot konusunda kararsız kaldılar. Bunun üzerine geçiş yapmadan önce Vodafone müşteri hizmetlerini aradım.

Görüştüğüm kişi herhangi bir sıkıntı olmadığını yararlanabileceğimi söyledi. Müşteri hizmetleri yanlış bilgi vermez diyerek tekrar geçiş yaptım.2 gün sonra tekrar müşteri hizmetleri ile görüşmemde 90 günlük periyot geçmeden yararlanamayacağımı söyledi. Konu ile ilgili defalarca şikayet kaydı oluşturdum hala dönüş yapılmadı. Durum ile ilgili acil dönüş yapılmasını istiyorum.

Burak 70 Okunma

Cevaplar

  • Burak 24 Ocak 2014

    Sorunu şikayetvar a yazmadan önce kaç kere müşteri hizm aradığımı bilmiyorum. Müşteri hizm görüştüğüm kişiler standart cevaplarla kaydınızı aldık en kısa sürede dönüş yapacaklar dedi sürekli. Şikayetvar'a yazdığım "aynı günün" akşamı Vodafone genel müdürlükten aradılar. Pakete kaydettiklerini söylediler. Bu kadar kısa sürede dönüş yapabilirken müşterilerinizi niye uğraştırıyorsunuz ki? (Şikayetvar yönetimine de ayrıca teşekkür ediyorum böyle bir uygulamaları olduğu için)

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön