08 Temmuz 2013

Vodafone İstediğim İnternet Sayfasına Giremiyorum!

Ben Komple Özgür paketindeyim . Buna ek olarak Facebook Twitter abonesi oldum. 350 mblik kullanım hakkım doldu. Normal paketimi kullanarak bağlanmak istiyorum , fakat internet paketim olduğu halde Facebooka giremiyorum. Normal ınternete bağlanabiliyorum , ama Facebook ve Twetter 'a giremiyorum . Lütfen derhal bu hatayı düzeltin

Emrah 138 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,507223****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrolerde kullanım sağladığınız Paket esaslarında kota bittikten sonra bağlantı yapabilmesi için ek paket alımalıdır bilgisi mevcuttur. Günlük v.b paketler alarak kullanım sağlanılabilir. Komple paket kapsamında verilen promosyon hakkınız ile bağlantı sağlanılmamaktadır.350 MB paket kotası doldugu takdirde ise, internet erişimi kesilir ve ekstra ücretlendirme yaşanmaz. Promosyondan kalan hakkınız olsa bile, hızı sıfırlanmış olacağından kalan hediye internetinizi kullanamadığınızın bilgisini iletmek isteriz.İnternet erişiminize devam edebilmeniz icin gunluk ek paket veya Gunluk/Haftalık Cepnet paketi satın almanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön