Vodafone İstediğim Arama Dökümanları Hala Gelmedi!

Fatma B. |

Vodafone genel müdürlüğüne benim imza yetkimi ve kimlik bilgilerimi kullanılarak adıma açılan hat hakkında bulunduğum şikayet dilekçeme henüz olumlu veya olumsuz bir dönüş yapmadı ve çağrı merkezinde çalışanlarında bana yardımcı olmadığını belirtmek isterim. Ayrıca açan bayi Kardem İletişim'dir. Bu konuda da gerekenin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Personel Davranışı Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma B.
  09 Mayıs
  15:24

  telefonum 7/24 açık olup kapsam dışında bulunmadığımı belirtmek isterim.lütfen tekrardan bana dönüş yapılmasını rica ediyorum

 • 09 Mayıs
  15:13

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  09/05/2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Mayıs
  12:09

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."